M&W Usługi remontowe i budowlane – Sztum

M&W – firma świadcząca usługi ogólnobudowlane dla klientów indywidualnych ze Sztumu

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się świadczeniem usług z zakresu: szpachlowania natryskowego, tapetowania narożników, ocieplania budynków oraz cekolowania ścian. Firma M&W współpracuje z klientami indywidualnymi, jak i średnimi przedsiębiorstwami. Korzystamy z najwyższego jakości sprzętu, dzięki czemu dostarczamy dla naszych klientów usługi ogólnobudowalne charakteryzujące się najwyższym profesjonalizmem.

Usługi budowlane, które świadczymy to m.in:

  • szpachlowanie natryskowe dla mieszkań, jak i domów indywidualnych,
  • malowanie natryskowe,
  • zabudowy z płyt gk,
  • ocieplanie budynku,
  • cekolowanie ścian.

Charakter i metody wykorzystywane w pracach ogólnobudowlanych

Szpachlowanie ścian metodą natrykową oraz malowanie natryskowe od wielu lat zyskuje na popularności. Jest to metoda pozwalająca na efektywne i szybkie malowanie. Dodatkowo pozwala na ograniczenie mikro-uszkodzeń ścian. Należy zaznaczyć, ze zarówno szpachlowanie ścian metodą natryskową, jak i malowanie natryskowe nadaje się do prac zarówno w nowoczenych, jak i zabytkowych budynkach.

Ocieplanie budynku – nowoczesne metody ocieplania dla klientów ze Sztumu

Świadczymy także usługi remontowo-budowlane wykorzystujące najnowsze metody ocieplania budynków. Przy pomocy narzędzi o najwyższej jakości jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom starającym się o ocieplenie budynków usługi ogólnobudowlane o najwyższej jakości. Koszty ocieplenia oraz innych usług, w tym cekolowania ścian oraz malowania i szpachlowania ścian metodą natryskową, ustalane są wg. indywidualnych potrzeb. W celu otrzymania wyceny prosimy o kontakt pod numerem: 737 448 333.

Zobacz także nasze inne usługi

Designed by: Patryk Lipka | E-marketing: Inmarketing