Usługi ogólnobudowlane – Ostróda

Usługi ogólnobudowlane dla klientów indywidualnych z Ostródy

Firma M&W Usługi remontowo-budowlane świadczy usługi z zakresu malowania ściań, szpachlowania natryskowego, tapetowania narożników oraz cekolowania ścian. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Dbamy o terminowość i profesjonalizm naszych realizacji.
uslugi-budowlane-i-remontowe-ostroda-szpachlarze

Nowoczesne metody wykorzystywane w usługach ogólnobudowlanych

Szpachlowanie ścian metodą natryskową od lat cieszy się rosnącą popularnością. Jest to metoda znacznie efektywniejsza w wykonaniu, a także ograniczająca w znacznym stopniu uszkodzenia ścian. Dodatkowo nasza firma wykorzystuje malowanie natryskowe ścian do pracy zarówno w nowoczesnych budynkach, jak i zabytkowych.

Nasze usługi ogólnobudowlane to m.in.:

  • szpachlowanie natryskowe,
  • malowanie natryskowe,
  • zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych (płyt gk),
  • ocieplanie budynku,
  • cekolowanie ścian.

Ocieplanie budynku

Firma M&W Usługi remontowo-budowlane wykorzystuje nowoczesne metody i techniki ocieplania budynku. Dzięki świetnym fachowcom jesteśmy w stanie przeprowadzić efektywne ocieplanie budynku, udzielając gwarancji na nasze prace na długie lata. Koszt ocieplania budynku przez naszą firmę jest konkurencyjny rynkowo. W celu otrzymania wyceny prosimy o kontakt pod numerem: 737 448 333.

Zobacz także nasze inne usługi

Designed by: Patryk Lipka | E-marketing: Inmarketing